Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugye ez csak izomláz? Lehet...

Ugye ez csak izomláz? Lehet valami más is?

Figyelt kérdés
Kedden kondiztam, és van egy ilyen pad, aminek az a lényege, hogy úgy kell csinálni a felüléseket, hogy alul van a fejed. Na én megcsináltam ebből egyszerre 50-et, aztán még nagyobb pihenésekkel 3x10-et. Másnap kicsit izomlázam volt, de nem vészes, viszont a tegnapi nap óta akkora fájdalmaim vannak, hogy alig bírok leülni, felállni. Még az orr fújás, a köhögés is nehezen megy, a nevetés és a sírás lehetetlen küldetés. Járás közben is nagyon rossz, csak görnyedten tudok, de úgy is fáj. Még a fekvés is fájdalmas, kivéve, ha összegömbölyödöm, úgy egy idő után elmúlik, egészen amíg meg nem moccanok. Ha hozzáérek fáj, ha kihúzom magamat fáj, bármit csinálok fáj. Ilyen még nem igen volt velem.

2018. szept. 14. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha izomláz, napról-napra enyhülnie kell, néhány nap alatt pedig teljesen el kell múlnia. Ha nem így történik, fordulj orvoshoz! Ilyen mértékű izomláz mondjuk nem szokványos.
2018. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ.
2018. szept. 14. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ilyen tünetekkel izomláz lenne. Összegömbölyödés közben az izmok feszülnek, munkát végeznek, olyan izomlázról még nem hallottam, ami ettől szűnik meg.
2018. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!