Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire lehet jól megtanulni...

Mennyire lehet jól megtanulni rúd táncolni 19 évesen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az alapokkal kell kezdeni, de van esély rá, hogy egy ehhez hasonló koreográfiát majd egyszer megtanuljak? [link] (semmilyen sportot nem űztem eddig)

2018. szept. 21. 20:24
 1/4 A kérdező kommentje:
rúdtáncolni* bocsi
2018. szept. 21. 20:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó sportág,de az edzésenként 2ezer forint szerintem túlzás.Főleg ha kezdő vagy erő nélkül,akkor kellene menned heti 4-5 alkalommal.Szerintem jobban járnál ha csinálnád 2-3 évig a street workout-ot,hogy megszerezd a rúdhoz az erőt ami ingyenes és utána lemenni,hogy már ne kelljen vacakolni és fizetni azért ami ingyen is megszerezhető.
2018. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Èm 18 èvesen kezdtem, több mint egy ève csinàlom ezt a sportot ès ismerek olyat, aki kicsit ducibb, nàlam jòval idősebben kezdte ès most, 2 èv rudazàs utàn nyert egy hàziversenyt. Az edzőm 25 körül volt amikor kezdte ezt a sportot, nagyon vèkony làny ès kb 1 èvre rà megnyerte a magyar bajnoksàgot. Szòval igen, bàrmi előkèpzettsèg nèlkül jöhetsz edzèsre ès 1-2-3 èv mùlva ennèl durvàbb koreòkat is tudni fogsz csinàlni.
2018. dec. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsò vagyok, nem kell 4-5 alkalommal jönnöd, èn 3x jàrok. Szerintem kezdőkènt a 2 bőven elèg. Valòban, otthon ingyen megerősìtheted magad, de ha pl utàlsz kondizni akkor nem muszàj csinàlnod, kezdheted rögtön rùdtànccal a sportolàst.
2018. dec. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!