Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 51 kilós 20on éves fiúként...

51 kilós 20on éves fiúként van értelme küzdősportot végeznem vagy inkább nem nekem való?

Figyelt kérdés
Állandóan szorongok, feszült vagyok, emiatt alig van étvágyam és anyám folyton azt javasolja, hogy menjek el valami küzdősportra ahol kiadhatom a feszültséget magamból. Mondjuk én inkább fáradékony és gyenge vagyok, mintsem feszült. De elképzeltem ahogy első alkalommal bemegyek a terembe ahol mindenki 70-80-100 kilós igazi felnőtt férfi (még a 16-17 évesek is) és pedig egy cingár 50 kilós ürgeként elkezdek bohóckodni az öklömmel és püfölöm a zsákot vagy a másikat és imádkozom, hogy ne törjön el egy csontom se.

2018. szept. 23. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

kondizzál picit otthon, attól megjön az étvágyad, felszedsz néhány kilót, helyrerázza az anyagcseréd, kevésbé leszel fáradékony és enervált, valamint az erőnléted is fejlődne. Aztán ha úgy érzed elmész küzdősportra.

Amúgy sokféle alkat képviselője megfordul egy-egy küzdősport edzésein a magadfajta vékonyaktól egészen a kifejezetten kövérekig.

2018. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Küzdősportokban is vannak kis súlycsoportok, így természetesen van értelme.
2018. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!