Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem boxolni és mellé...

Elkezdtem boxolni és mellé nyomjak valami saját testsúlyos edzést vagy súlyzósat?

Figyelt kérdés
Hétfő-szerda-péntek box edzés kedden focizni megyek de ki is hagyhatom mert nem annyira megterhelő csütörtökön is megyek focira de az se annyira megterhelő hogy másnap ne tudjak menni boxra esetleg arra gondoltam hogy szombaton fekvőtámaszoznák és karoznák egykezes súlyzóval mivel az van otthon (2db)

2018. okt. 10. 21:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 16/F
2018. okt. 11. 15:07
 2/5 aikiboxer ***** válasza:
54%
Fegyencedzésnek nézz utána, én azt nyomtam box mellett.
2018. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány kiló, illetve centi vagy? Mik a céljaid? Mióta csinálod? Egykezesből hány kilósaid vannak?
2018. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
182cm 70kg egy kis zsírréteg és kevés izom ilyen "skinny fat" alkat mozgás céljából csinálom és hogy kicsit gyorsabb legyek és kicsit izmosabb eddig 2db edzésen voltam de nagyon tetszik, súlyzóból 2db egykezes max 10kg-ig pakolható súlyok de ahol edzünk hétfőn-szerdán-pénteken ott van egy kondi terem is, közel lakok hozzá és mehetek bármikor mehetek amikor szeretnék akár boxolni is magamtól
2018. okt. 12. 19:53
 5/5 A kérdező kommentje:
#2 ha pl. hétfőn-szerdán-pénteken van edzésem akkor melyik napokon nyomjam?
2018. okt. 12. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!