Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni ha nagyobb...

Hogyan tudnék hízni ha nagyobb izmokat szeretnék?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék kicsit hízni? 16 éves koromba kezdtem el kondizni az előtt fociztam most 17 vagyok pakoltam izmot magamra de nem hízok, sokan mondták jó a genetikám, mert régebb még kevesebbet ettem és úgy is tartottam a formám, én ezzel akarok foglalkozni de nem aza nagyon kigyúrt állat akarok lenni hanem aza nagy izmokkal rendelkező szálkás, csak nem nagyon jön össze az, hogy hízzak, pedig magas sem vagyok hanem alacsony, 170 cm. Inkább esztétikai alakra akarok menni amelyik jól néz ki. Mit tudnék tenni, nem szedtem még semmit soha és proteint sem fogyasztottam. Vegyek proteint ?

2018. okt. 11. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért hiszi azt mindenki hogy heti 3-4x lemegy a terembe és egy èv alatt ugy fog kinézni mint swarci
2018. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Edzél normalisan nem leszel egy kigyurt allat ha naturàl tolod

Ha megvan a napi 1.8-2ttkg feherje felesleges port venni

2018. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
John Skywalker kinézetét el lehet érni naturálba?
2018. okt. 11. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!