Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Másra is inspirálóan hatnak a...

Másra is inspirálóan hatnak a futóversenyek? Nem "gáz", ha 6,5-7 perces kilométerekkel elégszem meg?

Figyelt kérdés

Jó szokott lenni a hangulat.

Jó érzés a részese lenni és teljesíteni a távot.

Utána ezzel is lehet villogni a Facebook-on is és ez még hasznos villogás is, mert népszerűsíti a sportot.


Mondjuk eddig a 2,5 és az 5 km van meg.

Szeretnék 7-et (vagy 7,5, ahogy lesz/szokott lenni), 10-et és annál talán meg is állnék.


2018. okt. 14. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"ezzel is lehet villogni a Facebook-on"

Azzal, hogy a sok tíz 'futottak még' között vagy te is?

2018. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
...és erre is megérkezett a nap ekézése. :D
2018. okt. 14. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a nap ekézése, egyszerűen logikus reakció, legalább nekem. Eszembe se jutna bárhol villogni azzal, hogy lefutok tizedannyit, mint egypár nyolcvanas, csak lassabban :D Én is odáig leszek magamtól, ha lefutok majd annyit, mint te, de semmi különös nincs az egészben, sokan munkába jobbat nyomnak, szintén nem rutinosként. Örülni azért lehet neki, de kicsit szánalmas, ha nagyon villogsz vele (nem tudom, hogyan csinálod, persze).


Hogy meddig jutsz el, mit akarsz, az a te dolgod. Nem kötelező mindenkinek maratonokat futni vagy kihozni magából a legtöbbet. Mozogsz, futsz, ez teljesen cool. Én el akarok jutni a maratonig, de nem akarom gyorsan lefutni (kész csoda lesz, ha akárhogyan meglesz, no azért 5 órán belül akarom, különben akár már most is menne, amikor 500 métert se tudok lefutni, mivel gyalogolni tudok, apró futós szakaszokkal is. de az mégsem igazi maratonfutás). Eleve hátrányban vagyok sokakkal, jó futó nem lehetnék és a fene se köpi ki a tüdejét azért, hogy picit jobb legyen. Igyekszem, amíg jólesik. Jogom van hozzá, de ahhoz is, hogy sose fussak, csak túrázzak.


Úgyhogy simán csinálhatod úgy, ahogy neked tetszik. Azért idővel várható, hogy javul a tempód, innen még simán lehet, átlagemberként is (már genetikailag átlagemberként, mert ha rendszeresen futsz, az már átlag feletti).

2018. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy is ekézlek! - csak ne tégy semmi megerőltetőt azért, hogy a Facebookon 'villoghass' vele!

Fuss azért, hogy erőnléted növeljed, magadnak bizonyíts!

2018. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!