Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akkor most annak tartja?

Akkor most annak tartja?

Figyelt kérdés
Futok és latszik h izmosak tőle a labaim és mondtam anyunak h meg szoktak emberek említeni h milyen tónusos a labam h mit sportolok. Erre azt mondja h persze latszik amikor valaki dagadt meg amikor valaki izmos. De szerintem nem vastagok a labaim. Ezt azért mondta mert szerinte azok?
2018. okt. 15. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem a kettő közti különbségre gondolt..

pl én is láttam már olyat, hogy csajszin látszott rendesen a narancs bőr és hogy tiszta plöttyedt az egész lába

meg az is látszik, ha valaki csinál valamit, mert látszik, hogy feszes a combja, kirajzolódik jobban az izom stb

(egy feszülős naci sok mindent fel tud tárni)



és ezt lehet úgy is mindani, hogy látszik mikor valaki dagi, meg ha valaki izmos

és így már mindjárt kaptál egy pozitív jelzőt :)

nyugi már, különben is az a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben :)

2018. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aztán megkérdeztem h vastagnak tartja-e a labam és azt mondta h nem,egyáltalán nem. Akkor nem úgy értette?
2018. okt. 15. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem úgy értette, ne parázz. :)

(Nekem pl ha nem mondod, eszembe sem jutott volna h rad érti)

2018. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!