Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani nekem otthonra...

Tudtok mondani nekem otthonra comb/fenék erősítő gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

Augusztus óta elkezdtem itthon edzeni,sajnos edzőterembe nincs pénzem tehát otthon próbálok mozogni. Napi szinten 20 percet szoktam erősíteni combra és fenékre.Alapból elég vékony voltam 55 kg és 176 cm..(sajnos volt egy kis étkezési zavarom)és amióta edzek felment ez 58 kg-ra ugyanúgy eszek de napi szinten erősítek,szeretnék formásodni és nem deszka lenni.Érhetek el valamit ennyi edzéssel? Plussz naponta 40 percet sétálok és suliba a tesióra.

Esetleg otthoni edzéstervet tudtok mondani? Ami hatásos is lehet.Vagy hogy mennyit edzek napi szinten itthon.

Előre köszönöm:)


17/L



2018. okt. 16. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Tele van a play vagy appstore direkt segg/comb gyakorlatokkal,illetve a youtube is. Válogass ott, van miből.
2018. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De otthon érhetek el ezzel valamit? Mert sajnos edzőteremre nincs igény
2018. okt. 16. 19:25
 3/3 anonim válasza:

Igen. Nagyon sokat fejleszt az otthoni edzés is, ha rendesen csinálod! Nem kell edzőteremre pénzt kidobni. Csak tudni kellaz időddel bánni és otthon edzeni.

Vannak appok apstoreba illetve googleplayen. Ajánlani tudom őket, illetve youtubeon is van fent rengeteg edzés terv, vagy, gyakorlat amit be is mutatnak. Csak ajánlani tudom ezeket, mert jó segítségek.

Remélem válaszoltam a kérdésedre, és sok sikert a célod eléréséhez! :)

2018. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!