Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi miatt kívánom ennyire a...

Mi miatt kívánom ennyire a mozgást?

Figyelt kérdés

Női dolog van, előtte PMS. Nagyon kivagyok, a hosszú hétvégén sokat sírtam is, de a sport nem szokott megnyugtatni (a kiadós sem).

Ezek miatt vágyom a mozgásra mégis?


Sportolgatós vagyok amúgy és a heti javasolt 3 (de egyesek szerint 6-7) helyett 1-2 óra kocogás, súlyzó, torna van.


Most úgy kívánom, hogy nem elég és egy lájtos túra se volt elég.



26/L


2018. nov. 6. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Az ilyen hülye, és tökéletesen felesleges kérdésre milyen választ vársz.
2018. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Miért értelmetlen?

Mert tudnom kellene a választ?

Olyan, mintha a gyerek a csukamájolajat kívánná.

2018. nov. 6. 16:29
 3/10 anonim ***** válasza:
"Sportolgatós vagyok" -- szerintem ebben benne van a válasz. A mozgás öröm, egyre jobban érzed tőle magad a bőrödben. A boldogságot mások is látják rajtad és jó esteben nem tartanak vissza.
2018. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig alaposabb mozgásnál se éreztem átütő pozitív dolgokat.
2018. nov. 6. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

Mindig elönt a forróság, ha a sport, mozgás témakörben egy lány részletekbe menően ír a menstruációjáról. Nyami.


Amúgy meg addig fetrengtél otthon, hogy már besokalltál. A tunyaságnak is lehetnek határai, némelyik idős asszony többet mozog, mint te. Ennyi a titok, ami a te buksidnak akkora akadály volt. Remélem segítettem. 😇

2018. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Éjjel biztos fetrengtem, talán este is kicsit.
2018. nov. 6. 16:48
 7/10 A kérdező kommentje:

Valaki, akiben kevesebb a gyűlölet és a frusztráció, az elmagyarázná, hogy mi a gond ezzel a kérdéssel?

Ha felteszem azt a kérdést, hogy miért kívántam a kókuszt, holott utálom, azzal is gond van?


Úgy látom, a magyarok az összes frusztrációjukat itt vezetik le.

Mimden kérdés alatt a kérdezőt piszkálni, azt.

2018. nov. 6. 16:50
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy némelyik idős asszony többet mozog, mint én, de miért pont azt bántjátok, aki legalább igyekszik?



Tudod, olyan is van, aki semmit se sportol, mindig lift, mindig mozgólépcső és otthon tényleg fetreng. Nekem a hobbijaim se engedik a fetrengést.

2018. nov. 6. 16:52
 9/10 A kérdező kommentje:
Azóta se értem, mi a baj ezzel a kérdéssel.
2018. nov. 6. 17:59
 10/10 A kérdező kommentje:

Mindegy, majd rájövök, miért volt ez a mozgás-kívánalom.

Már elmúlt kb.

2018. nov. 6. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!