Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobakerékpárral naponta 45...

Szobakerékpárral naponta 45 perc- 1óra tekerés eredményez fogyást?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Az attól függ. Ha megeszel mellette egy fél tortát, akkor nem.

Fogyás akkor lesz, ha a bevitt energia mennyisége kevesebb annál, amit eléget a szervezeted.

2018. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sikerült vele. 60 percet tekertem megállás nélkül napiszinten, figyeltem a pulzusra és természetesen volt étrendem (természetesen ritkán becsúszott csaló kaja, ami nálam pl 1-2 kifli vagy zsemle volt). E mellet eljártam konditerembe heti 3 vagy 4 alkalommal. 3 hónap alatt közel 15 kg-tól szabadultam meg.
2018. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem mindegy milyen tempóban tekered le azt a 45-60 percet. Ha kényelmesen, 10km/h-s átlaggal, akkor nem ugyanaz lesz a hatás hosszútávon, mint ha keményen, a határaidat feszegetve, izzadva.
2018. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem teljesen helytálló, tudod-e miért? Azért mert, ha edzés közben kidolgozod a beled az nagyon magas pulzusszámot fog eredményezni, ami elsősorban nem a zsírt használja fel energiának, hanem az izmokat. Ezért kell figyelni a pulzustartományra.
2018. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
3as vagyok: igen, valóban az újabb trendek szerint a pulzusszámra is kell figyelni, de azt akartam érzékeltetni, hogy nem mindegy, hogy kényelmes tempóban teker 1 órát vagy azért odateszi magát. Előbbi nem sok mindenre jó, max. egy kicsit megdolgoztatja az izmokat, de fogyni nem (sokat) fog.
2018. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Némi kardiótól sem esik ám le az izom... Zsírból tuti fogyni fog, ha rendes deficitet hoz össze s jó étrenden az izmokat sem kell félteni, pláne, ha nincs az emberen nagyon sok.


Kérdező, a kalóriadeficit eredményez fogyást. Nyilván minden mozgás segíthet (akkor nem teszi, ha kiéhezel tőle vagy úgy véled, mozogtál és sütizhetsz bátran), de ez csak egy tényező, nem garantálja a fogyást.

2018. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!