Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Életmód váltás, testi, lelki...

Életmód váltás, testi, lelki problémákkal. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sohasem voltam sovány, de mivel nagyjából kiegyensúlyozott volt az étkezésem, és aktív az életmódom, nem voltak súlyproblémáim.

Viszont amikor győzött a depresszió, minden felborult.

A gyógyszer amit kaptam két hét alatt feldobott 20 kilót, majd az hogy fél éve nem mentem ki a lakásból, és banánon , instant krumplipürén és instant tésztán kívül mást nem nagyon eszek, ezekből viszont eleget, mellette 0 mozgás, így már 40 kg pluszban vagyok.

A sport sosem volt része az életemnek,mert születésemtől fogva erősen asztmás vagyok.

Most viszont már kicsit jobban érzem magam, a hízásért részben felelős gyógyszert lecserélte az orvosom, és amit most szedek hatásosnak is tűnik, uh egy picit kezdek visszatérni a földre.

Kérlek titeket aki tud segítsen bármilyen ötlettel

Tüdőkímélő, házon belül végezhető edzés programmal, és valami egyszerű és egészséges étrenddel (ha létezik ilyen).

172 cm vagyok, 97 kg, 30 éves, nő

Minden kedves és támogató tanácsot, hozzászólást köszönök szépen.



2018. nov. 19. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden testmozgás megemeli a pulzust, és nagyobb munkára készteti a tüdőt. Hogy erős asztmával mit sportolhatsz, azt az orvosoddal kellene megbeszélni, ha ért hozzá. Ha nem, akkor egy másik orvossal. Az egészséges étkezésről tucatnyi könyvet találsz a boltokban, könyvtárakban, és weboldalakon is tájékozódhatsz. Használd a keresőd!
2018. nov. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a keresőt használtam, de annyi sokféle minden van, hogy elvesztem, mint a tű a széna kazalban, és erősen döntésképtelen vagyok, azért is jöttem ide, hogy valaki kerek perec megmondja mit csináljak, csak így működöm :(
2018. nov. 19. 00:17
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Na ne nőciskedj már, ilyenkor ne. “Jöjjön a nagy és erős férfi, és mondja meg mit ehetek, mikor, mennyit, mit sportoljak, hogyan fogyjak le..” ez nem így működik. Beszéld meg mindezt a háziorvosoddal, és ha érdekel a külsőd és az egészséged, akkor vagy veszel pénzért komplett programot szakembertől, vagy utánanézel magad. Senki nem fogja itt megtervezni az életmódváltásodat, csak mert sűrűn verdesel a szempilláddal. Működj önállóan, mint egy felnőtt ember.
2018. nov. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem "nőciskedés", a lelki betegségem egyik tünete, a fülem belevérzik, ha valaki megkérdezi mennyi tejet kérek a kávéba... pedig legalább ennyit el kellene tudnom dönteni, ha egészséges lennék

de lehet, hogy igazad van, rosszul mértem fel ennek az oldalnak a működését, ha az orvos is meg a gugli is a barátom vagy fizethetek szakembernek, aki ugye házhoz jön, mert a házat nagyon nehezen hagyom el. akkor butaság itt kérdezni. külön köszönöm a kíméletességet és a kedvességet

2018. nov. 19. 01:35
 5/5 anonim ***** válasza:
A keresőben tudsz keresni ilyet,hogy mintaétrend.Egy olyat nézz ki ami 1600-1700 kalóriás/nap és 4-5 étkezésből áll.Aztán csak tartanod kell meg inni mellé napi 4 liter vizet.Ha lement egy 20as írj ki új kérdést az edzésről.
2018. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!