Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, milyen sportot...

16 éves vagyok, milyen sportot kezdjek el, ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,16 éves fiú vagyok.173 cm magas,65 kg.Gondolkoztam gyúrni is elkezdek.Nagyon régóta szeretnék valami sportot elkezdeni,a focit nem szeretem,a kosarat kicsit.

Valami más fajta sportot szeretnék elkezdeni,talán vívó sport,nagyon gyorsan tudok futni rövid távon,birom az eséseket/ütéseket,vannak ötleteitek ?

Például:



Box-profibb szinten

Gokart-hobbi szinten



2018. nov. 23. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én ötletem az, hogy próbáld ki, amit szeretnél, és ha valamelyik megtetszik, csináld azt.
2018. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Csak nagyon nem merek belekezdeni. Na meg pl a gokart,már párszor voltam és nagyon tetszik,de csak messzire van lehetőség rá.
2018. nov. 23. 22:15
 3/4 anonim válasza:
Országúti kerékpár
2018. nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt átérzed,hogy vadidegenektől szeretenéd megtudni,hogy mit kellene sportolnod...


Ha rövideg gyorsan futsz akkor atlétika:rövidtáv futás.

Ha birodnaz eseseket akkor:cselgáncs.

Ha birod az üteseket akkor:boxzsák


Vagy keresel egy normális kickbox klubot ahoh van full kontakt/k1 edzés és odajársz annak van értelme. A semi/half kontakt az csak technika azzal bucira vernek az éjszakában...vagy a szégyen a futás de jó vagy benne :)

2018. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!