Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Utcai bunyóban box múltal...

Utcai bunyóban box múltal felütés gyomorszájra vagy felütés lengőbordára a hatékonyabb?

Figyelt kérdés
Ha pl belémköt valaki, es még csak lokdos meg arcoskodik tehat vedtelen es akkor hirtelen bumm, melyik ütés a hatásosabb? box múltam van tudok helyesen felütést ütni, de ugye a ringben az ellenfel vedekezik meg kesztyu is van, de ha belemkotnek es igy hirtelen csupasz okollel megutom melyik a hatasosabb? filmekben egy ilyen gyomrostol nem ajulnak el ugyan de hirtelen osszerogynak, ez mukodik a valosagban is? fejre nem akarok utni ilyen esetben mert nem akarok rendorseget ha belemkotnek es eltorik az orra vagy az alla vagy valami, szoval melyik a hatasosabb? felutes gyomorszajra vagy lengobordara? melyiknek mi a hatasa? esetleg vese utes? bar azt nehezebb kivitelezni

2018. nov. 29. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Aki box múlttal rendelkezik az nem itt kérdezi meg hogy hogyan kell ütni.
2018. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

amit írsz szitut az már eleve rossz és önvédelmi szempontból hibás,mert irányítás átadásból indul.

a támadó már nemcsak bent van fogó távban,hanem annyira felbátorítottad a passzív viselkedéseddel,hogy meg mer lökni olyan gyengének ítélt meg.

ha a fenyegető beér ütőtávba akkor támadnod kell.

így tudod megtartani a helyzet irányítását,így kerülhetsz ki legnagyobb eséllyel győztesen,és így zárható le leggyorsabban a fenyegető helyzet ha te támadsz.

az embereken ilyenkor meg van egy pulóver,egy mellény,meg pufi kabát,ezért nevetséges ha felütést akarsz erőltetni.

ha meg félsz a következményektől,akkor ne bunyózz,hanem hagyd magad ledominálni,megverni,megkúrni,kirabolni és kész.

te döntésed.

2018. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudok utni csak utcán még nemnagyon bunyóztam, de irtam a leirasban is, jo most nem de nyaron hatasos lehet? egyebkent ez is lehet egy taktika nem? ha nem szemelyes ugy eloszor ugyis lokdosodes van, es lokesnel nem vedi semmilyet, tehat kozel engedem es bumm, de nem akarok vitaba szallni senkivel csak a kerdesemre valaszt kapni, ha lehet, nem akarok tiszteletlen lenni egy hozzaertovel
2018. nov. 29. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Komoly? Rendőrség? Ugyan azt mégis hogy? Aki beléd köt, az nem egy forgalmas, bekamerázott helyet választ. Onnantól meg nincs szemtanú. De amúgy is, önvédelem. Inkább okozz 8 napon túl gyógyuló sérülést és büntessenek meg, minthogy veled tegyék ezt, kiraboljanak...stb. Őszintén, nekem a rendőrség és a 8 napos dolog lenne a legutolsó dolog, ami ilyenkor az eszembe jutna. Előttem jól leírták már a többit. Valamint nem kell fejre ütni. A test tele van érzékeny pontokkal. Persze ha az esik kézre, akkor oda kell, de ha szabad a gyomorszáj, borda vagy egyéb hasonló terület, akkor nyilván azt. Aztán még mindig kaphat többet (bár az fölösleges, ha már kapott egyet, amitől befejezte, akkor nem kell tovább.). De nyilván tudod, hogy ameddig nem muszáj, addig nem ütünk. Vigyázz magadra, szép estét!
2018. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor melyik a hatasosabb? gyomorszaj vagy borda?
2018. nov. 29. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban kézre esik. Ezt nem lehet megmondani, hogy melyik a jobb. Függ sok mindentől. Fel van öltözve (vastag kabát+pulóver) vakkor ütheted a bordát is, meg a gyomorszájat is, mert nem érne semmit. A helyzet adja, hogy éppen mi a jó. De ezt el kellett volna, hogy mondja az edző szerintem.
2018. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor valakit nagyon megakarnak ruházni nyom nélkül a rendörök, ketten lefogják és a harmadik gyomorszájon üti többször is, sőt még gumibottal is. A lengőborda megrepedhet, a gyomorszáj ütésnél beszorul a levegő, az illető összecsuklik, nyoma sem marad.
2019. ápr. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!