Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Volt már aki előfizetett...

Meggyfa kérdése:

Volt már aki előfizetett Vilmos Dobos, nevezetű emerkének? Tuti tippmix szelvényeket szokott posztolni napi szinten a FB-on.

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 30. 17:46
 1/6 anonim válasza:

Nem ismerek ilyen embert, de küldje 1 hónapig ingyen a tippeket.


Vagy, ha nem nyereséges, adja vissza a befizetett összeget.


Ha vállal garanciat, akkor korrekt, ha nem, lépj tovább.


Ezek mind lehuzo oldalak.


Normális sportfogado nem adja el a tippjeit, hogy pénzt szerezzen, mert bőven megel a saját tippjeibol is.

2018. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elméletileg ezek mannipulált mérkőzések,és 30+ os odds ok szoktak lenni.Szkeptikus vagyok az ilyenekben,azért kérdeztem,hogy valaki próbálta-e már.Mert túl szép,hogy igaz legyen. :)
2018. dec. 1. 03:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Hombre ! Mensch !

A siklósi gangsterek által üzemeltetett NTT még 1 tippet sem küldött. Az előzőnek igaza van. Naponta 1 tippet küld,és az +,akkor fizetek.De ilyet nem tud,mert csak a HALÁL biztos.

2018. dec. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az mese ,hogy manipulált mérkőzések,mivel 1 focimeccsen 555 fogadás létezik. Hogy lehet ,ezt mind manipulálni ???
2018. dec. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ugy lehet manipulalni hogy lefizetik a csapatokat pl hogy a hazai nyerjen miert kene mind manipulalni? Amugy ahogy elottem irtak, ezek csalo oldalak. Ha lefizetett meccs tippeket arulna akkor nem arulna mert noveli a lebukas eselyet.
2018. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen láttam hogy Siklósi emberkék köszönik meg a tippeket,és érdekes mód mind kis fiatal srác.
2018. dec. 1. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!