Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » BioTechUsa creatine rágótablet...

BioTechUsa creatine rágótabletta vélemények?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
igen.
2018. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szóval? aki használta milyen?
2018. dec. 1. 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem használtam. Egyik ismerősöm szedte, ő merte ajánlani, hogy jó íze van és szerinte hatásos is. Egyszer majd lehet én is kipróbálom, de a port jobban szeretem, könnyű adagolni is.

A rágó tablettából, ha jól emlékszem kell napi 5db, nekem ez az ami nem igazán tetszett benne. De pont ez a jó, hogy van választék. Kinek melyik a jobb. Próbàld ki és ha neked nem jön be akkor váltasz.

2018. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ez tűnik a leggyorsabbnak mert csak beveszek ötöt :D

200darab van egy dobozba elvileg tehát kicsivel több mint egy hónapig elég

2018. dec. 1. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:

De ugyan ez a tabbletta is.

Vagy volt olyan ismerősöm aki a por kreatint úgy szedte, hogy vízbe bekavarta (2L) és így egész nap volt a szervezetébe. Kicsit hülyén hangzott a dolog, mert nem így van a javaslaton.

De mikor nyert olyan fogadásokat, hogy pl 100szor szabályosan felhúzta magát, az azért kemény volt.

Reggel tölcsérrel bele lökte a napi grammot vízbe (lehet kicsit többet is) és egész nap azt itta, így mindíg volt a szervezetében. Ez is eléggé gyors és praktikus is.

A tabbletta megint ugyan az, megfogod lenyeled és már meg is vagy, még rágással se kell bajlódni.

2018. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én semmiféle kapszulás cuccot nem tudok lenyelni, meg ne kérdezd miért :D sose semmilyen gyógyszert nem vettem be csak por formájában, pont emiatt ez ilyen lelki blokk.

Egyébként szoktam venni creatinos italt 1literes 3000mg creatine van benne és imádom mert ízre is jó nem kell vele bajlódnom sem, csak egy baj van vele, hogy így még drágább. 500ft egy üveggel ha minden nap vennék még drágábbra jönne ki mintha rágótablettába vagy porba venném.

2018. dec. 1. 10:05
 7/7 anonim válasza:

Felszívódás szempontjából jobb a por, de az átlag ember azt sem veszi észre.

Ez egyénfüggő ilyen szempontból.

2018. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!