Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne fogyni combból,...

Hogyan lehetne fogyni combból, ami nehezen megy?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 50 kiló ami tök jó is lenne, de a combomon van egy kis fölösleg sajnos és eléggé aránytalan, fura kinézetet kapok emiatt. Próbálkoztam 2 évig fitnessel, futással, guggolásokkal, de nem sikerült. Inkább felszedtem egy kis izmot még, de nem lett jobb. Diétával és hasonló ilyen étrendválttoztatással is próbálkoztam hónapokig, attól meg fogytam mindenhol máshol, és ez rosszabb, nem akarok véznább lenni. Elképesztően nehéz leadnom azt a felesleget a combomon, és ha hízok, csak oda hízok. Valakinek van rá jó tapasztalata? A neten már mindent végignéztem.

2018. dec. 4. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha egy lánynak vastagabbak a combjai az átlagnál.
2018. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az egész combom vastag, hanem a fenekem alatt és a combom közepe, és ettől kapok egy fura formát, ami bután néz ki. Nem az a szép körte forma, mert a fenekemig jó, a fenekem aljátől, a combom közepéig van a zsírfelesleg és ilyen hullámformát a combomon. Mindig is combra híztam, a 2 éves sportolással lett egy jó alakom, de ez a rész, ez még mindig olyan maradt, és nem tudom eltűntetni :(
2018. dec. 6. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!