Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Hidegben futni, ti mit gondoltok?

Az utóbbi pár napban újra jó idő volt, párszor elmentem futni, gondoltam megyek ma is, de én olyan rosszul lettem, higy hazasétáltam. Ami még nagyobb hülyeség volt, mert még futsz nem fázol, hát sétálva, azt hittem tüdőgyuszit kapok.

A másik, hogy ki is röhgtek, hogy hidegben futok.

A legrodszabb, hogy a növő bölcsességfogaim bedurrantak, és bedagadt az arcom.

dec. 6. 18:30  Privát üzenet  

A válaszok
Ipari Vagány nevű felhasználó válasza:

Mikor még nem voltam eltiltva a futástól, hetente 5-ször biztos mentem futni sok éven keresztül, tök mindegy hogy 35 fok volt vagy mínusz 10 és hófúvás. De nem volt olyan időjárás és napszak (akár éjfél - volt hogy csak ekkor volt időm a napi kilométerekre), hogy ne találkoztam volna legalább néhány szintén megszállottal a Margitszigeten. Ne foglalkozz azzal hogy mit gondolnak mások, ha futni akarsz, akkor fuss...

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont dec. 7. 14:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez falu, nem Margitsziget

# 2/4Időpont dec. 7. 14:04 Privát üzenet
Hát ha valaki azért kiröhög mert sportolsz akkor az egy barom. Röviden tömören.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont dec. 7. 16:53 Privát üzenet
Én is futok, hidegben is. Ha az orrodon keresztül veszed a levegőt, akkor nincs baj. Télen is rövidnadrágban futok, és pulcsi is csak kb. 0 fok környékén van már rajtam, de még soha semmi bajom nem volt, és kb. 1-2 perc után bemelegszem annyira, hogy nem érzem, hogy hideg van.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont dec. 8. 23:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha hidegben egy airsoft fegyverbe belefagy a gáz, akkor kuka a fegyver, vagy később meleg hatására szépen "kiolvad"?
Ha hidegben akarok zsákolni, hogyan öltözzek?
Futni szerető emberek! Hogy öltöztök fel ebben a hidegben?
Hidegben futás? A hideg levegő belélegzésétől is meg lehet fázni?
Ti mit vártok/gondoltok az idei F-1 futamtól?
Mit gondoltok/ mi a tapasztalatotok a "MEGA FAT BURNER" tablettákról a BioTechUSA-tól?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!