Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hidegben futni, ti mit gondoltok?

Hidegben futni, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár napban újra jó idő volt, párszor elmentem futni, gondoltam megyek ma is, de én olyan rosszul lettem, higy hazasétáltam. Ami még nagyobb hülyeség volt, mert még futsz nem fázol, hát sétálva, azt hittem tüdőgyuszit kapok.


A másik, hogy ki is röhgtek, hogy hidegben futok.


A legrodszabb, hogy a növő bölcsességfogaim bedurrantak, és bedagadt az arcom.


2018. dec. 6. 18:30
 1/4 Ipari Vagány válasza:
91%
Mikor még nem voltam eltiltva a futástól, hetente 5-ször biztos mentem futni sok éven keresztül, tök mindegy hogy 35 fok volt vagy mínusz 10 és hófúvás. De nem volt olyan időjárás és napszak (akár éjfél - volt hogy csak ekkor volt időm a napi kilométerekre), hogy ne találkoztam volna legalább néhány szintén megszállottal a Margitszigeten. Ne foglalkozz azzal hogy mit gondolnak mások, ha futni akarsz, akkor fuss...
2018. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez falu, nem Margitsziget
2018. dec. 7. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha valaki azért kiröhög mert sportolsz akkor az egy barom. Röviden tömören.
2018. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Én is futok, hidegben is. Ha az orrodon keresztül veszed a levegőt, akkor nincs baj. Télen is rövidnadrágban futok, és pulcsi is csak kb. 0 fok környékén van már rajtam, de még soha semmi bajom nem volt, és kb. 1-2 perc után bemelegszem annyira, hogy nem érzem, hogy hideg van.
2018. dec. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!