Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mai motiváció a futáshoz?

Mai motiváció a futáshoz?

Figyelt kérdés
Kb. egy órán belül indulnom kéne, hogy ne boruljon fel a napom, de annyira hideg van, meg lusta vagyok...

2018. dec. 9. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A futás atmelegit majd. És képzeld el hogy Orbán Viktor fut utánad és hozzád akar érni a koszos kezével
2018. dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi, de ez nem volt túl motiváló. :D

ááá fogy az idő, én meg még mindig itthon kávézok...

2018. dec. 9. 09:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lefutod a távot pihenhetsz és aludhatsz egy jót.


Én az Orbánost úgy mondanám, hogy Orbán Viktor tiszteletére elég most egy 2/3 os táv.

2018. dec. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarsz, ne menj... ha nem tudod magad motiválni, akkor mi sem fogunk tudni... ha nem elég az a cél amiért elkezdtél futni..
2018. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz menni, ne menj. Egy athlétának nem kell motiváció se győzködés, ugyanúgy a napi rutin része az edzés mint a kávézás vagy a munkahelyre beérkezés. Egy athléta lehet ügyvéd, takarító, kéményseprő vagy gépészmérnök, az teljesen lényegtelen előtte és utána mit csinál. Nem minden ember képes ezt elérni, ha nem megy, elégedj meg az átlagos középszerűséggel.
2018. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elet hasznal egy szitat, es azokat jutalmazza, akik ezen atmennek. Ennek az egyik alapfeltetele az akaratero.

Engem ez motival ilyen esetekben.

2018. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.

Elmentem, és jó volt. :)

Azzal vettem rá magamat, hogy utána milyen jó lesz, és úgy lett.

Szép napot mindenkinek, jó étvágyat a vasárnapi ebédhez! :)

2018. dec. 9. 12:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt képzelném el, hogy kirámoltam egy bankot, nálam van a della, a jardok meg jönnek utánam. De ez ilyen szuperzsaru, mint a Stallone, nem a szolgálunk és mérünk bagázs.
2018. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!