Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » BioTech USA termék használói,...

BioTech USA termék használói, tudnátok erről véleményt/tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Na szóval ez egy elég gáz story.. Történt a mai nap során, hogy vettem egy BioTech USA mega fat burnert. Aztán itthon vettem észre, hogy ott virít a felirat, hogy "For Her".. Igazából soha nem alkalmaztam még hasonló készítményt, de ezzel az a legfőbb probléma, hogy férfi vagyok.. XD

Lesz ennek akármi negatív hatása, vagy valami ahhoz hasonló? xd

Előre is köszi



2018. dec. 10. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Bajod nem lesz.

Annyi, hogy ezt kifejezetten lányok számára csinálják, de ettől semmi bajod nem lesz. Ha megvetted szedd el.

2018. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor esélyes, hogy lesz hatása?:D Elnézést a sok hülyeségért, de ebben baromira nem vagyok jártas:D

Köszönöm a választ, ment a zöldpacsi

2018. dec. 10. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:

A hatóanyagok benne vannak, csak jobban a nők biológiájához fejlesztve. Régebben néztem mi a különbség, de nem tartalnaz semmi káros anyagot a férfiakra nézve se.

Ha úgy érzed, hogy hatástalan lesz az max amiatt lesz, mert ugye a helyes táplálkozást és mozgást ez se pótolja. Nem egy csodaszert vettél, csak egy mankót.

2018. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lényegtelen. Marketing fogás csak az a felirat...
2018. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ment a pontozás:)
2018. dec. 12. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!