Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen csoportos mozgásformát...

Milyen csoportos mozgásformát ajánlotok fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék, elég sok felesleg van rajtam. Leginkább csoportos órák érdekelnének eleinte. Táplálkozásra figyelek, amennyire tudok. Cukrot nem eszek, kenyeret se sűrűn.

Annak megjobban örülnék, ha Győrben tudnátok valami helyet, 4 hónapja költöztem ide.


2018. dec. 11. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A sportot. De még jobb ha csak kevesebbet eszel.
2018. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pont azzal van a gondom, hogy nem eszek eleget. (800-1000kcal /nap, alig vmi ch), így raktároz a szervezetem.

Ezen próbálok változtatni, lassacskán sikerül feltornázni.

Oké, hogy sportot... Az érdekelt, hogy milyet, kinek mivel van tapasztalata ilyen téren. A motiváció miatt szeretnék eleinte csoportosat.

2018. dec. 11. 19:03
 3/11 Daniii90 válasza:

Győrben én a Pöspök-erdőbe jártam ki sokat futni, meg van ösvény ahol távonként el van helyezve valami erősítő eszköz pl: húzódzkodó, tolódzkodó stb.

De a Duna töltés se semmi, jó kis hely futáshoz, sprintelni ott sprinteltem a legjobbat.

2018. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Daniii90 válasza:
*Püspök
2018. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Tudod van ez a dolog, hogy ha többet viszel be mint amennyit elégetsz akkor hízol, ha meg kevesebbet akkor fogysz.


Semmi bonyolult nincs benne. Nem 1000 kalóriát viszel be hanem sokkal többet. Különben fogynál.

2018. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a túrázást tudom ajánlani, eleinte rövidebb, kisebb távokon, utána hosszabbakon. Erősít is, fogyaszt is, de mégsem terheled magad halálra. Másik a bringázás, erősíti a lábaid, ízületeid is.
2018. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Mi ez a logika???

1000 kalóriát eszel ezért elraktározza a szervezeted! Te melyik univerzumban tengeted napjaid???

2018. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi logikátlan nincs a dologban.. Egy ideig fogy az ember, de a szervezet a hirtelen bevitt kajára raktározással válaszol, mert 'bepánikol,hogy megint' éhezi' fog', főleg inzulinrezisutencia mellett.
2018. dec. 11. 20:31
 9/11 anonim válasza:
XDD akkor csak igy tovabb
2018. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Egy ideig fogy az ember, de a szervezet a hirtelen bevitt kajára raktározással válaszol, mert 'bepánikol,hogy megint' éhezi' fog"


Ezzel a logikával Auschwitzben mindenki elhízott volna...

2018. dec. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!