Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sport ágat szeretnék váltani,...

F HD Ft zu kérdése:

Sport ágat szeretnék váltani, kezizni szeretnék de ezt nem tudom hogy fogják fogadni a szüleim mert már lassan 5 éve ezt csinálom és nem tom hogy ezt hogy fogják fogadni a szüleim. Tehát hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Első olvasásra tényleg furcsa lehet ez a kérdés de kifejezetten drága a havi tagdijaim és volt egy viszonylag színvonalasabb győzelem is,de ezt utólag belattam hogy csak a szerencsémen múlott a szüleim imádják hogy ezt csinálom egyébként ez a mostani sport nem is az erosegem tehát át akork váltani vmi csapat sportra, a kondim sem rossz most és sok osztály társam mondta hogy nekem keziznek kéne de nem tudom, hogy ezt hogyan mondjam meg majd a szüleimnek és hogy hogyan fogják majd ezt fogadni szóval pls segítsetek ötleteket adni hogy ez hogyan mondjam meg?
2018. dec. 13. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Mit sportolsz jelenleg?

En azt mondom, probald ki magad. En nem tettem. Megbantam hogy nem tudom milyen lehettem volna, de a mostanit is szeretem, most jobban.

Regen en azt csinaltam sportvaltasnal, hogy egy ideig mind a kettore mentem. De aztan sajnos utkoztek az idopontok, igy lassan elmaradozott az elso sport. Ra egy evre abba is hagyta az edzo az edzoskodest.

2018. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!