Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a legjobb tömegnövelő szer...

Mi a legjobb tömegnövelő szer ami legális? Bővebben alul!

Figyelt kérdés

nagyon vékony vagyok szeretnék elkezdeni gyúrni és szeretnék használni valami tömegnövelőt!!!!

nem étrend kiegészítőt hanem tömegnövelőt!!!

mondanátok olyat ami nagyon remek és aránylag olcsóis?!


2010. jún. 27. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Hús, hús, hús. Ennyi a titok, ez a legjobb. De minden tömegnövelő "szer" az táplálékkiegészítő. Vagy inkább tönkre szeretnéd tenni a testedet szteroidokkal. Szerintem te igencsak kezdő lehetsz, kezdőknek meg csak enniük kell. Majd 90kgtól amikor már tényleg nem tudsz annyi fehérjét megenni amennyi kellene, na majd akkor kezd egyáltalán táplálékkiegészítőt szedni. Tartsd szem előtt az egészséged.
2010. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Étrend...... Nincs tömegnövelő szer......
2010. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 clint ***** válasza:
6%

Egyetértek az előző kettővel.

Ha most kezded az edzést még nem kell táplálékkiegészitő mert haszontalan lenne... Anélkül ugyanannyit fejlődsz mint vele. MAjd ha megrekedsz a fejlődésbe akkor vehetsz, akkor is mindegy milyent, elmész a tápkieg boltba és megveszed a legolcsóbbat. Hús rizzsel, krumplival és beviszed a szükséges szénhidrátot és fehérjét edzés előtt és után is.

2010. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
40%
Öhm nah szóval tényleg a megfelelő táplálkozás számít a legtöbbet , de ezt szerintem aki normálisan dolgozik magyarországon nehezen tudja betratani én mondjuk 100 kg os vagyok szóval ha mindenkép tápkieget akarsz akkor a scitec jumbo ami tuti én is meg egy csomóan a környezetembe azt használják és baromi jó
2010. jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az összes tömegnövelő legális mivel a tömegnövelő táplálékkiegészítő ami legális. ami nem legális az meg gyógyszerkészítmény, mondjuk szteroid.

ha nagyon vékony vagy akkor a Jumbo jó választás lehet.

De a megfelelő mennyiségű és minőségű táplálkozás az első. Ha rosszul kajálsz akkor hiába veszel Jumbot. Első a KAJA!

2010. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 clint ***** válasza:
előzőnek van igaza... Ráadásul sokan panaszkodnak, hogy a jumbo mellett nem tudnak kajálni...
2010. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

MEGFELELŐ SZILÁRD KAJA.

MULTIVITAMIN ÉS ÁSVÁNYANYAG + BEVITEL.

S ha már a szervezeted felkészítetted a még több tápanyag

bevitelére, és még több izmot, és erőt akarsz, akkor ő egy jó megoldás:

[link]

2010. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
eggyetértek étrend de ha nem segit kezdetnek protein attol függ vékony vagy-e protein készítmény multivitamin eggyelöre
2010. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
JUMBO!
2011. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 papsszi válasza:

A legfontosabb a táplálkozás. Ha megvan a testsúlyodhoz a kiszámolt Fehérje, szénhidrát, zsír. Akkor igazából nincs szükséged tömegnövelőre. Tömegnöveleő egyenlő folyékony kaja nem csodaszer.

Persze marha sok kaját kell ám megenni , hogy növekedj.

Én pl reggel 7 órakkor iszom egy turmixot amit magam készítek.

Natúr zabpehely Nordwaldtaler (Lidl 500g 190 ft) Ehez öntök fél liter 1,5 tejet, plussz 30 g banános fehérjét.


A nap folyamán a fél kiló csirkemell ami 700 ft. Lesütve oliván grill fűszerkeverékkel.

3 zacskó rizs + fél kiló zöldségmix. Rizs kb 300 ft zöldségmix 80 ft. CBA-ba.

Ebből 1/3 részt eszek 11 kor.

Utána edzés.

Edzés után rögtön fehérje + 60g szőlőcukor.

Otthon második harmad rizs+ csirke.

Délután6 fele utolsó adag rizs + csirke.

Este negyed kiló túró, nyáron gyümölccsel pl eperrel, vagy 100g kockatésztával túrós tésztának.

plusz vitamin.


Ezz kb 2000-ft naponta ergó 60.000 egy hónapban.

80-85 kg ember ettől biztos hogy megindul a növésben.

Heti 1 kiló ideális növekedés, de meg fog torpanni és akkor érdemes megállni az edzéssel 2-3 hétre. plussz visszavenni a szénhidrátból felére. Utána mehet minden elörröl.


A lényeg a turmix 100g zabpehely+ Fél liter tej+ 30g fehérje az 700 kcal 35g fehérje, 80g szénhidrát. Ebből kettőt megiszol az már majdnem a kajád fele. És olcsó is. Ha akarod dobj bele Creatint vagy told meg 1 banánnal és még több kalória.

2012. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!