Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » LOVARDÁT KERESEK 11. kerület/B...

LOVARDÁT KERESEK 11. kerület/Budapest környékén igényes oktatással és MEGFIZETHETŐ árakkal! Van tippetek/tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék újra lovagolni járni, ehhez keresek egy jól megközelíthető helyet, ahol megfizethető árak vannak és igényes lótartás és oktatás. Olyan helyet keresek, ahol van lehetőség osztály-, egyéni-, valamint tereplovaglásra is.

2018. dec. 20. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Petneházi lovarda.
2018. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a Pasaréti Honvédot tudom ajánlani.

Igaz nekem saját lovam van ott, de az edzőmet nem hoztam el oda, így az egyik ottanival szoktam lovagolni. Nagyon meg vagyok vele elégedve, tényleg profik oktatnak, nem úgy, mint néhány helyen.

Árban nem tudom, hogy állnak, mivel nekem a bértartás miatt olcsóbb az edzés.

Sajnos a lokációból adódóan nem lehet terepre menni, de minden más van.

Az iskolalovak is jól vannak tartva, teljesen normálisak, kedvesek, igényesen vannak belovagolva.

Én csak ajánlani tudom őket! :)

2018. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!