Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hullahopp karikával alakformálás?

Hullahopp karikával alakformálás?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen is, hogy napi 10 perc karikázással par hónap alatt jelentős változást lehet elérni az alakunkkal. Van valakinek személyes tapasztalata? Tényleg jó az alakformálásra?

2018. dec. 25. 17:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, hogy nem vagyok kövér - tehát nem arról van szó, hogy én most karikázással szeretnék 50 kg-t fogyni - csak a has illetve derék tályékon szeretnék formázni :)
2018. dec. 25. 17:37
 2/2 anonim ***** válasza:
Kamut olvastál.Ha vékony vagy mégsem ideális a derék-csípő arányod,akkor nem a legjobb a genetikád-vastag derék.De a farizomzat,combok,vállak fejlesztésével lehet javítani ezen az arányon.Viszont nem hulahopp karikával,hanem konditermi edzéssel és tömegnövelő étrenddel.
2018. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!