Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha edzek, de nem dietazom,...

Ha edzek, de nem dietazom, akkor is elerheto latvanyos fogyas, formasodas?

Figyelt kérdés

160cm 55kg vagyok, nehany kgt szeretnek leadni, formasodni egy picit. Ha egyaltalan nem eszem dietasan, mert nem mindig engedhetem meg magamnak hogy a legcukormentesebb, legleglegdietasabb eteleket vegyem, akkor le tudok adni 5-6kgt es elerheto a lapos has?😁

19N



2019. jan. 1. 11:18
 1/1 anonim válasza:

A fogyás alapja az étkezés.

Kalóriadeficitben kell lenni. Ha mondjuk egy nap eszel 2500 kalóriát, akkor nem hiszem, hogy annyi többletet le tudnál dolgozni.

A "legleglegdiétásabb" ételek nélkül is tudsz kalóriadeficitben lenni, én is így kezdtem. Csak mindent mértékkel kell enni, legyen önuralmad.

Ha mozogsz mellé, úgy kényelmesebb, ehetsz kicsit többet (természetesen max. csak annyit, amit elégettél).

2019. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!