Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok utcai "harcra"?

Mit ajánlotok utcai "harcra"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék elkezdeni önvédelmi edzésekre járni. A fő cél az lenne, hogy meg tudjam magam védeni az utcán és 1 az 1 elleni küzdelemben győztesen tudjak kijönni. Nyilván akkor jövök ki győztesen ha elszaladok, de számos olyan helyzet van amikor ezt nem lehet megtenni. (pl. ha ott van a barátnőm is)

Senki se értsen félre nem vagyok egy kötekedő típus, életemben talán 1x verekedtem, de olyan dologra szeretnék járni ami tényleg hasznos is.

Természetesen tisztelem a keleti harcművészeteket is, de az a célom (tudom, hogy ez picit puritánul hangzik), hogy minél hamarabb olyan szintre jussak, hogy egy átlag ilyen harcmodort nem tanuló, kötekedő embert ártalmatlanná tudjak tenni ha rám támad.


Mit ajánlotok?



2019. jan. 2. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Systema

Krav maga

Thaibox

Box

Defendo

Kempo

2019. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén alapból is a defendora vagy a thai boxra gondoltam.

A kettő közül melyik, miért?

2019. jan. 2. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd ezeket a francba, semmit nem érnek.

6-7 centis pengéjű kés kell, azzal még nem kezdenek semmit a kékek ha véletlen megtalálják. Ha baj van, paffpaff pár bökés combra és vége is.

2019. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aztán meg az én ánuszrózsámnak lesz vége a sitten?:D
2019. jan. 2. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy nem vagy kötekedős. Én se azt mondtam, hogy random embert szúrj meg. Önvédelem.
2019. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked leginkább a boksz kell. De ha defendóra vagy thai bokszra gondoltál, azok közül inkább a thai boksz.
2019. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!