Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? 18/L

Mit sportoljak? 18/L

Figyelt kérdés
Nincs ötletem mit sportoljak. Sokmindent kipróbáltam már, a labdajátékok nem jöttek be és a lovaglás sem az én műfajom. Valami vagány, mégis legalább minimális szinten lányos sportot szeretnék elkezdeni. Olyat ami jól formál alakot és épít izmot, ha lehet olyat ahol van konditermi edzés is beépítve. A tánc sem jöhet szóba.Van ötletetek?
2019. jan. 5. 20:21
 1/3 anonim válasza:
Küzdősport.
2019. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Box, Kick Box, Taekwondoo.
2019. jan. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kajak-kenu, evezés? Igan jó formát lehet vele építeni. Jó közösség, szabadban végzett edzések, víz. Kiegészítőnek meg szokott hozzá lenni állóképesség-fejlesztésre futás, úszás, erősítésnek meg konditerem.

CrossFit. Változatos edzések és igen jó formát, esztétikus izomatot lehet építeni. Úgy, hogy nőies maradsz, sőt még nőiesebb leszel.

2019. jan. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!