Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fájó térddel milyen kardió...

Fájó térddel milyen kardió mozgást ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem futni, viszont fáj a jobb térdem külső része tőle. Sajnos a mozgáshiánya miatt (meg a sok alkohol után) újra elég nagy súlyfeleslegem lett, jelenleg 90 kg vagyok. Szeretnék fogyni legalább 30 kg-ot, de nem tudom, mit kellene sportolnom, és mennyit, hogy eredményes legyen. És lehetőleg ne konditermit ajánljatok, mert arra sajnos nincs jelenleg pénzem.
2019. jan. 6. 12:40
 1/2 anonim válasza:

Saját tapasztalatból mondom, hogy semmilyen kardio mozgást nem tudsz csinálni. Nekem porckopás van a térdemen, semmilyen mozgást nem tudok csinálni, ami terheli a térdet.

Viszont a séta nem megterhelő, sétálj és gyökeresen változtasd meg az étrendedet. Ha nem mozogsz semmit, csak szigorúan diétázol, már attól le tudsz fogyni elég sok kilót. A fő gond az étkezésben van, nem a mozgáshiányban. Nyilván a mozgásszegény életmód sem jó. De ha eleve nem viszel be annyi kalóriát, mint amit elhasználsz, akkor is fogyni fogsz, illetve nem fogsz hízni úgyis, ha semmit nem mozogsz. Nekem epekövek miatt kellett diétáznom, mozgás nélkül ment le 15 kg 2 hónap alatt.

2019. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első körben tempós séta, és ha majd lesz pénzed edzőteremre, akkor evezés.
2019. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!