Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 7 hónap múlva lesz az esküvőm,...

7 hónap múlva lesz az esküvőm,95 kg vagyok (170 cm). Le tudok fogyni az esküvőig 10-15 kilót? És ha igen, hogyan, milyen mozgásformával?

Figyelt kérdés

A kaját alakítom már, mozgással van gondom. Nem tudom, mibe kezdjek bele.

Edzőteremben nem tudom, mit kezdjek magammal (tudom egyébként hogy mit kell csinálni), személyi edzőre nincs pénzem egyelőre.


2019. jan. 8. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg nincs rendben az étrended ( kalória mínuszos ) addig nehézkesen fog menni , de aerob/kardió edzéssel rásegíthetsz hogy ledobd fölös kilóid. Bringa , futópad , úszás , taposó ... Eljárhatsz akár kickbox vagy fitness edzésekre is . Amúgy mit jelent az hogy nem tudod mit kezdj magaddal ? Írod tisztában vagy vele mit is kell tenni , akkor hol a gebasz ?
2019. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Követem!

Én 168cm és 95 kg vagyok, nyárra én is le akarom adni.

2019. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!