Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » AEROB edzést hogy végezzek...

AEROB edzést hogy végezzek otthon?

Figyelt kérdés

Alaposan utánaolvastam hogy mit is jelent az aerob és a kardio közötti különbség,pulzusszám, és intenzitás de nem tudom egyszerűen eldönteni hogy jól csinálom-e.

Mivel nincs semmilyen eszközöm így alacsony intenzitású kardio videó-t találtam youtube-on és azt csináltam egy óráig. Nem fáradtam el, de folyton próbáltam mozogni.

Szerintetek ez így jó aerobnak vagy hogyan csináljam? helyesen akarom csinálni de nem akarok átesni a kardio tartományba. Honnan tudom hogy helyesen csinálom? kéne valamit éreznem közben? Olvastam hogy akinek van szobabiciklije az általában olvas is közben..stb

Kérlek segítsetek nekem ez nagyon fontos lenne hogy helyesen csináljam mert nem akarom hogy 1 órákat kidobjak azért mert nem csinálom helyesen... kell hogy izzadjak a vége felé? illetve hogy lihegjek miközben csinálom vagy a lényeg hogy mozogjak folyamatosan megállás nélkül?Az is aerobnak számít ha egyhelyben gyaloglok?

https://www.youtube.com/watch?v=8A6Uai5sQVw&t=222s

ezt a videót csináltam 1 órán keresztül kivéve a hasazásokat olyankor egyhelyben kocogtam.



2019. jan. 9. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A hasazást miért hagytad ki?

Ha érzed, hogy megemelkedett a pulzusod és kezdesz izzadni, akkor valószínűleg az aerob (zsírégető) zónába emlkedett a pulzusod.

2019. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor megfelelő az intenzitás, ha tudsz közben beszélni.
2019. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!