Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot űzzek...

Milyen küzdősportot űzzek Budapesten, ami összetett, vagyis mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Eddig otthon edzettem, izomerősítő jelleggel, de szeretnék technikákat is megtanulni, illetve jobb lenni, csak nem tudom melyik küzdősportot válasszam és Budapesten belül és hol. Mert sokat hallottam/láttam már ahol kamu az egész és nem elég jók az oktatók, hatalmas tisztelet a kivételeknek!

2019. jan. 9. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

a küzdősportban nem a technika az elsődleges tanulni való,hanem a stresszhelyzetben lévő cselekvőképesség elsajátítása.

vagyis ha ütik a fejedet,akkor ne azon agyalj,hogy-te jó ég mi lesz most velem?-hanem hogy-ezaz,éld bele magad köcsög hehe,hidd csak el hogy győzhetsz ellenem.-utána fordítasz és megtöröd testileg lelkileg.

2019. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én tényleg értékelem a segítséget csak, még mindig nem tudom mit kezdjek el és hogy hol.
2019. jan. 9. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
A lakóhelyed közelében nézz körül h mik vannak es azokból válassz olyat amiben van valós küzdelem (pl. boksz).
2019. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
K1, kickbox, thai box
2019. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Thai box/Sanshou, box(talán ezt oktatják magyarban a legjobban!), szabadfogású bírkózás. Ha még szeretnél mellé önvédelemmel kiegészítheted, egy jó Wing Chun/Krav Maga, Systema, de ezeket kiegészítésnek.
2019. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!