Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggelire ihatok protein shake-t?

Reggelire ihatok protein shake-t?

Figyelt kérdés

Túl korán kell keljek a munka miatt, és arra gondoltam, hogy kipróbálnám, milyen ha csak egy shaket iszok reggelire.

kb 6 óra hosszáig nem eszek utána, és igazából fizikai munkát végzek.



2019. jan. 10. 20:43
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Kevés lesz. Inkább igyál egy alacsony cukortartalmú tömegnövelőt.
2019. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy nem célom a fogyás, persze az csak jó, ha 1-2kg lemegy, picit izmosodni szeretnék, na de nem ettől :) ahhoz majd mozgást szeretnék.. de egyelőre a reggelit szeretném gyorsan problémamentesen megoldani :)
2019. jan. 10. 20:54
 3/6 anonim válasza:
0%
A reggeli a legfontosabb étkezés, ezt már általánosban is megtanulhattad. Szerintem egyél valami normálisat, egy pohár shake helyett...
2019. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
csak ha vegán,különben nem ér semmit..kérdezd csak meg a többieket
2019. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 duplaburger válasza:
Én ajánlom neked reggelre a protein shaket, egész este csak vegetálsz alvás közben, dehidratálsszá válsz, katabolikus állapot is felléphet (csökken az izomzat, mert onnan veszi el az energiát a test nem a zsírból), de nagyon fontos a szilárd jó minőségű étel (zabpehely, banán, tojás). Nem véletlen táplálékkiegészítő a neve.
2019. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor már hasonló gyorsasággal ehetsz hozzá zabpelyhet is, és legalább viszel be egy kis szénhidrátot is. Egy ismerősöm jó koran kel reggel, ha nincs masra ideje ezt nyomja, esetleg egy kis mogyoróvajjal. Biztos, hogy eltelít.
2019. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!