Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szégyenlek a párom előtt...

Szégyenlek a párom előtt eddzeni, mit tegyek, illetve férfiak, ti mit gondoltok egy nőről, aki otthon kézisúlyokkal eddz, illetve aerobikozik, zavaró? N25

Figyelt kérdés
Egyenlőre otthon edzek, nem vagyok duci, mostmár elég jó alakom van, de torna függő lettem, nem hagyom abba :) viszont sokszor lesz mostmár úgy, hogy együtt megyünk haza, és utána tudok edzeni amikor már otthon van. Csak az egyik szoba játszik, mert a másikban nincs szőnyeg és TV ( heti 1* videora edzek.)
2019. jan. 16. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon zavaró, ha valaki ilyen hétköznapi dolgot szégyell. Az edzés nem zavaró. Miért lenne az?
2019. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Ha ilyet szegyelsz a párod előtt, akkor érdekes lehet a kapcsolatotok.
2019. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Minden rendben szexuális téren, ha erre gondolsz :D

Csak az iskolai torna órán annó béna voltam és mindig kinevettek. Ez maradt bennem. Az persze teljesen más mozgásforma volt, ugrószekrény, bukfenc stb. A konditermj gyakorlatokhoz nem kell sok ügyesség de eddig sose edzettem előtte :D

2019. jan. 17. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom ki az a te, de ha 2# Tehát én, akkor nem. Nem arra, hanem úgy alapból. :D párom pl tvzik én meg mellette edzek és még tetszik is neki. :D
2019. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ketteske, ez a minősítés igazságtalan.

A nagyszüleim több mint 50 évig voltak házasok, és ők is külön szobában tornáztak reggelente (ugyanarra a kazettára). Pedig az övék aztán nagyon házasság volt, mégis csak így tudtak.

Nem tudsz egy szőnyeget és egy laptopot bevinni a másik szobába?

2019. jan. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!