Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, konditerembe...

Fogyni szeretnék, konditerembe járok. Heti 3-4 alkalommal tudok menni, személyi edzőre jelenleg nincs pénzem. Milyen gyakorlatokat csináljak és hogy osszam fel az edzést?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, 90 kg. 30 kg körül szeretnék fogyni, az idő nem érdekel, csak menjen le ez a súly. Futni sajnos nem tudok.
2019. jan. 18. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Válassz valamilyen funkcionális csoportos edzést, többre mész vele, mint a "felosztott" edzéssel. Ha futni nem tudsz, sétálni, lépcsőzni, biciklizni, spinningelni, evezőpadozni tudsz, ezek kíméletesebbek. Sok sikert.
2019. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyelőre menjen teljes testes edzés, heti 3x, mehet mellé aerob jellegű mozgás, és alakíts ki magadnak étrendet. Mindent megtalálsz a neten, a shopbuilderen érthetően leírják ezeket.
2019. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kezdőként régen a budybuilder oldalnál sokat tanultam, meg videókat nézegettem.

De előttem jól írta 2#

Teljes test edzés az első 3 hétben és suly nélkül VAGY nagyon kis súlyokkal,mert ha nem sajatitod el a gyakorlatokat szabályosan az semmit jót nem szül.

Kitartás! Ne feledd, sok viiiz!!!! Inni, inni, inni!! :)

2019. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!