Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 8óra állómunkát végzek,...

Napi 8óra állómunkát végzek, meg járkálok. Vagyonőr vagyok egy üzletben. Tényleg többet fogyok az ilyen munkától?

Figyelt kérdés
120kg,185 cm vagyok.Mennyi kalóriát egyek,hogy ne fogyjak?1 kajaszünetem van.

2019. jan. 20. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, így nagy eséllyel többet fogysz még akkor is, ha a "járkálás" nem túl intenzív mozgás, azért 8 órán keresztül húzós.

Szerintem próbálj meg minél több összetett szénhidrátot bevinni (munka előtt és után is, meg a kajaszünetben), és valahogy csak jó lenne megoldani, hogy vigyél magaddal 1-1 adag fehérjeturmixot zabpehellyel (1 mérőkanál fehérjepor + kb. 100 g zabpehely; hogy ez kalóriában mennyi, nem tudom sajnos).

Annyi időd sincs, hogy ezt az egy-egy adagot gyorsan lenyomd napközben (otthon megcsinálnád és vinnéd magaddal)?

2019. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Az első válaszoló vagyok. A fogyástól eltekintve sem egészséges, hogy órákon keresztül éhezik a szervezeted.
2019. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!