Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kaphatok így (részleges)...

Kaphatok így (részleges) felmentést a tesi óra alól?

Figyelt kérdés
Az egyik szemem 4.5-ös, a másik 8 dioptriás, rövidlátó vagyok. Valahol olvastam, hogy magas dioptria esetén felmentés jár, például szekrényugrás, kiütőzés, fejenállás, és hasonlók alól-levenni a szemüveget nem tudom, mert elszédülök, és nem látok semmit. Van kontaklencsém, de nem fogom a testnevelésórához igazítani, hogy mikor viselem( azt a szemem állapota befolyásolja, ne a tesitanár)

2019. jan. 21. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
vigyél a szemorvostól igazolást aki szerint nem tanácsos sportolni. ÍGy adhat a tornatanár felmentést.
2019. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, nekem - 11-es a szemem és van részleges felmentésem. Labdajátékok, talajtorna, kötélmászás stb... Szerintem te is fogsz kapni:)
2019. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!