Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány pihenőnapot tanácsos...

Hány pihenőnapot tanácsos tartani egy héten, illetve pihenőnapon is isztok e fehérjét?

Figyelt kérdés
Teljes testes súlyzós edzésnél,elég e a heti 1 pihenőnap?Fehérjét mindig az edzések után iszom.Ti szoktatok pihenőnapon is?

2019. jan. 24. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha teljes testre edzel, akkor a heti 6 edzés nagyon sok. Én push-pull-leg alapján edzek és így van 6 edzés egy héten. Próbáltam a heti 3 edzést is, de nem jött be, nem fejlődtem úgy. Szóval a pihenőnap az függ az edzéstervtől, intenzitástól, testi állapottól...stb. Teljes testes edzésnél ha tényleg rendesen edzel meg mindent, akkor elég 3-4 edzés egy héten, a többi pihenő, kardió 1 vagy 2 napon. A kajára meg pihenőnapokon is ugyanúgy kell figyelni. Csak annyiban különbözik, hogy az edzés utáni gyors ch elmarad. Gondolom tudod, hogy miből mennyi kell. Na azt minden nap kell. Én például sajnos lesérültem, másfél hete nem edzek, de a kaja ugyanaz, mint régen.
2019. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!