Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyókúra vagy szálkásítás?

Fogyókúra vagy szálkásítás?

Figyelt kérdés

Heló-Heló,

A véleményetekre vagyok kiváncsí.Itt vagyok 30 évesen 187cm és 110kg sajnos :( régen nagyonn sokat sportoltam focizztam meg futottam de már 2 éve hogy eltört a lábam es azzóta meg nem csinaltam semit tudom tudom ez az en hibam de hát nincs mit tenni elszurtam.Előtte 90 kg voltam amivel megvoltam elégedve de most feljöt 20 kiló és nem örülük neki és ezt szeretném leadni eben kéne segítsg



2019. jan. 24. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
1.Az étrendedet változtasd meg, 2.ha megterhelő akkor sétával kezdj, később laza kocogás-futás.. ha hozzászoktál jöhetnek a súlyzók. Ja otthonra ugrálókötelezés nagyon hasznos fogyáshoz. Bemelegítés , nyújtás ne maradjon ki! Ha a lábsérülésed akadályozna a futásban akkor a briciklizést javaslom.
2019. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!