Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Használatra megéri, vagy mást...

Használatra megéri, vagy mást ajánlotok?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jan. 25. 13:53
 1/3 A kérdező kommentje:
2019. jan. 25. 14:13
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Coldsteel amerikai márka. Ipari technológiával készítik a fegyvereket nagyon jó minőségű acélból. Az ára is mutatja nem kínai gagyi. Ha van rá pénzed jó választás. Ebben az árkategóriában és is Coldsteelt vennék.

Még egy megjegyzés.

Nem tudom mennyi gyakorlatod van, de internetes videokból nem fogsz megtanulni vágni. Legalábbis jól vágni. Ha viszont rosszul vágsz az balesete okozhat vagy megsérül a kard.

2019. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még gyűjtenem kell rá fél év alatt remélhetőleg félretudok tenni ennyit, kések, kardok, botokat használok tudom jól nem játék egyik se, elég ha megbotlasz és ott a Maradandó sérülés is akár, tudom hogy ezt ápolgatni is kell meg minden, ilyet nem mernék más kezébe adni, pillangókést se merem, mert azért lehet belőle baja másnak.
2019. jan. 28. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!