Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hájból izmot szeretnék. De...

Hájból izmot szeretnék. De hogyan?

Figyelt kérdés
2 hete elkeezdtem itthon tornázni. Inkább fenékre és combra edzek meg csípőre mert az a legnagyobb problémám. Sajnos ülőmunkát végzek évek óta, és szó szerint egy rengő puding az alsótestem nagyon csúnya narancsbőrrel együtt.. undorodom magamtól rendesen. Eddig lement 5 kg a 2 hét alatt és nagyon odafigyelek az étrendre. Cukor, fehér liszt, szénhidrát kilőve. Úgy gondolom hogy ezt a zsírt inkább izommá kellene építenem. De hogyan? Nyárra azért szeretnék valahogy kinézni. Megérné vennem fehérje port a diéta és torna mellé? Vagy hogy csináljam hogy ez hatékony legyen? Azért gondoltam a fehérje porra mert úgy gondolom az valamennyire segit a fogyás során hogy ne veszítsek izmot és inkább az nőljön. Vagy proteint? 30/N

2019. jan. 26. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Első körben szerintem olvasnod kellene a témában inkább, mert fogalmad sincs a dolgokról, és itt senki nem fog neked esszét írni róla... Röviden, a zsírt nem lehet izommá alakítani, a protein por az nem csodaszer, csak kaja, és otthon nagy izmosodásra ne számíts.
2019. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kutyából szalonna és szalonnából (zsír) nem lesz izom.

Megfelelő diétával tudsz leadni a zsírból.

Intenzív testmozgással növeled izomtömeged - és közben adsz le a zsírból is.

.

"Nyárra azért szeretnék valahogy kinézni."

Ha ez a célod, akkor a fogyásra is oda kell figyelned, hogy a bőröd rendeződni (visszahúzódni) tudjon, a hirtelen fogyás után zsírtömeged kevesebb lesz, de a bőr lötyögni fog rajtad, ami nem biztos, hogy fedi a "valahogy kinézni" elvárásod fogalmát.

2019. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
NEHOGY KOKSZPROKOAT SZEDJ MERT AZ FELFÚJ! meg azok amúgy is szteroidok. egyél sok zöldséget meg csak alsótestre edzzél,nehogy olyan izmos legyél mint egy férfi. ha jól haladsz 1 hónap alatt az összes zsírod izommá alakul
2019. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ahogy előttem írták.A hájból nem lesz izom soha.Olyan nincsen hogy "átalakul".

Számold a kalóriákat,figyeld a makrókat.A zsír akkor tůnik el ha fogysz.Izmod meg akkor lesz ha sportolsz.

Fehérjepor=Protein, de az csak akkor kell ha nem tudsz kajából elég fehérjét bevinni.

2019. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam. Szeretném leadni a zsírt azzal hogy odafigyelek az étkezésre, de az a problémám hogy túl sok a zsír és nagyon kevés az izom. És nem a zsírból akarok izmot, hanem ami a háj alatt van az a kicsi azt növeszteni hogy formásabb legyek
2019. jan. 26. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
helyedben inkább most csak a zsírral foglalkoznék. más étrend a kettő
2019. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdőként lehet kalória deficitben is izmosodni, de el kellene menned konditerembe, mert otthon nem nagyon lehet megoldani, hacsak nem veszel súlyzókat. És nem 2 kilós rózsaszínt. Ha rosszul csinálod, akkor izmosodásra helyett még azt a keveset is leugrálod magadról, ami van. Vegyél egy kondibérletet, keress egy kezdő teljes testes edzéstervet, mellette kardiózz és egyél legyél kalória deficitben. Nincs új a nap alatt.
2019. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!