Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit gondoltok a linkelt edzésekről?

[link]

[link]

+Nehezített hullahopp karika (10-15perc)

[link]

-2-3kg lenne a cél

Keress kérdéseket hasonló témákban: edzés, fogyókúra, diéta, test, alakformáló, alakformálás, videó

jan. 29. 13:25  Privát üzenet  

A válasz

Normális kaja nélkül egyik sporttól nem fog senki lefogyni. Étrend az nem muszáj, viszont ha eredményt akarsz, akkor nézd, hogy mit eszel, mennyit. Számolgass és persze el kell hagyni az egészségtelen cuccokat.

Szerintem valami aerob (nem kardió) mozgással jobban járnál, mint ezekkel (például ezeket csinálhatnád: kerékpározás, futás, ugrókötelezést én szeretem és ajánlom, hogyha tudod). Időben is kevesebb lenne és jobb is. Remélem segítettem! Hajrá! :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 29. 17:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Amúgy 158-9cm, 51,5-52kg

# 2/2Időpont jan. 29. 21:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tudtok/gondoltok az ún. “ különleges tranch lehetőségeől” ( bespoke tranch opportunity)?
Van valakinek tapasztalata a Lifetilt diétákról, edzésekről és termékekről?
Ti mit gondoltok/ milyen tapasztalataitok vannak az idő szakos böjtről?
A kettlebell edzésekről mit gondoltok? Fogyni szeretnék!
Ez belefér? Mit gondoltok/ tanácsoltok? Lehet így fogyókúrázni?
Mi a véleményed az Észak-Komáromban lévő box edzésekről?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!