Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » TRX, Kettlebell vagy Hot Iron...

TRX, Kettlebell vagy Hot Iron a jobb fogyás szempontjából?

Figyelt kérdés
Mindenképp valami csoportos órára szeretnék menni, mert egyedül nincs elég motivációm sajnos.
2019. jan. 29. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
egyél kevesebbet, az a jó a fogyás szempontjából
2019. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

TRX csoportos órák nagyon jók. Alakformálásra és gerinc melletti izmok erősítésére is és kezdőknek is jó, mert saját súlyos edzés.


Hot Iron inkább alakformálás, és nagyon precíz mozdulatok kellenek, ott könnyű sérülni, ha most kezdesz el edzéssel foglalkozni, akkor nem biztos, hogy ezzel kéne kezdeni. Ha tudod, miért kell úgy fogni a rudat, meg miért kell úgy tartani a tested, hogy ne sérülj, hanem fejlődj és nem hiszed már el, hogy nagy súlytól jobban fejlődsz, mint a helyes mozdulattól, akkor Hot Iron is jó.


Kettlebell szintén kezdőknek nagyon jó. Ott is lehet jó edzéseket csinálni.


Fogyás? Hát én nem ez alapján választanék. Egy jó kis erősítés edzés után némi kardió, az még segít. Általában engedni szokták az ilyen edzések után a terem használatát - legalábbis TopGym Veszprémben jó fej és engedi.


Én csinálnék 3 hetet úgy, hogy hétfő Kettlebell, Szerda Hot Iron, Péntek TRX. Megnézném, melyik jön be nekem. Még esetleg pulzus mérővel is lehet szórakozni az elején, bár ha nem vagy edzésben, az változni fog mozgás során.


Aztán megnézed, hogy neked melyik jön be.

Nekem még a walkenergy jött be fogyáshoz. Bár sokan unalmasnak tartják, engem kikapcsolt és fejlesztett.

2019. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!