Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hógyan győzzem meg a szűleimet...

Hógyan győzzem meg a szűleimet hogy Támogassanak a karatéban?

Figyelt kérdés
Mindig is az vólt az Álmom hogy harcművész legyek,De szegény körűlmények között nőttem fel,És ez sosem sikerűlt!Egészen addig amig Munkát nem találtam,Móst ugy góndólóm hógy Megvan a lehetőség az Álmom Valora váltására,De a szűleim nem akarják Hogy harcművész legyek,De nekem ez az Álmom!És nem szeretném Hogy Köddé váljon,Szoval hógyan győzzem meg őket hogy Végre támogassanak ebben az Egészben.Bocs ha róssz kategoria,És a helyes irásért is!
2019. jan. 31. 15:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja És 17 F)
2019. jan. 31. 15:10
 2/13 anonim ***** válasza:
Mármint milyen támogatás kéne? Van munkád, van pénzed, menj el és csináld. Hajrá, jó edzést!
2019. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Először járj edzeni! Nem biztos, hogy harcművész leszel, de ha meg sem próbálod soha, akkor nem sikerülhet!

A szüleiddel pedig ülj le beszélgetni, és mondd el, hogy ez neked nagyon fontos, kéred, hogy támogassanak ebben. (az edzést te fizeted!).

2019. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is 18 évesen kezdtem el, kisebb koromba anya mindig mondta hogy megvernek és sírni fogok, bár kiskoromba általában kungfu mester akartam lenni, de karate van erre ami normális xd, merre laksz amúgy :o?

A harcművészet jó amúgy, aki rendszeresen csinálja az nem 40-50 évesen ígyugy nem bírja, hanem 60 évesen is bírja.

2019. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
(ha tehetséges vagy és heti 5 napot edzel akár már 24 évesen fekete öves lehetsz :'D)
2019. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nagyón szépen köszönöm az értelmes válaszokat!Amugy Azt szeretném hogy Ők is bóldógók legyenek és szeressék azt amit csinálok,De azt mondják hogy, Nem tenne jót nekem mert balhés lennék.Pedig egyáltalan nem.
2019. jan. 31. 18:55
 7/13 anonim ***** válasza:
mond azt hogy kínai sakkra jársz azért kell az a fehér ruha
2019. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
balhés lennél, vagy rájönnél hogy nem olyan egy verekedés mint látszatra? esetleg ha belédkötnek lessz erőd elfutni vagy hasonló :'D? miért lennél ettől balhés, nemértem :'D
2019. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát szerintem azért mert nagy önbizalmat ad,Aztán nem tudom!És nem szeretnék a szűleim hogy bunyózzak,De én mondtam hogy ez Sport,De ugysem akarják!
2019. febr. 2. 15:35
 10/13 A kérdező kommentje:
Amugy a fehér karatés rúhát azt ingyen adják vagy kell venni!Bocs a hűlyén teszem fel a kérdést de nem vagyok Jártas benne.
2019. febr. 2. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!