Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon nincs meg a versenysúly...

Nagyon nincs meg a versenysúlyom! Tippek?

Figyelt kérdés

3 hét múlva versenyem lesz, 7 kg-t kell leadnom. Nem szándékosan hagytam ennyit az utolsó hetekre, hanem térdsérülés miatt kimaradt 2 hét edzés, és nagyobb evések miatt csúsztam el ennyire. Az lenne a kérdésem, hogy mik azok a módszerek, amikkel be tudnék fogyasztani a súlycsoportomba? (Már kifizetett versenyről van szó és kvalifikációmról is, úgyhogy súlycsoportváltás esélytelen felfele)

szaunázni szeretnék elmenni utolsó héten, vízhajtáson gondolkozok, minden nap edzek.



2019. febr. 2. 21:40
 1/5 Drazicc ***** válasza:
Először is milyen verseny?? :D
2019. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kickbox :)
2019. febr. 2. 22:26
 3/5 wrestler56 ***** válasza:
100%
Most mát Neked radikális javaslatokra van szükséged. Grape fruit 1 kiló naponta. Más folyadék: Zöldtea. Banán, 1-2 db/nap. Alma bármennyi. Szénhidrát a banánon kívül semmi, cukor felejtős, sovány fehér húsok, hal és vitaminos táplálékkiegészítők, fehérjepor jöhet. Két hétig infraszauna, 1 óra másodnaponként. Ha ez nem elég, az utolsó héten jöhet a hagyományos szauna és a vízhajtás. Nyilván erőnléted kárára. Azt ugyan nem írtad, mihez képest 7 kg, nem mindegy, hogy 63 kg-ra kell fogyasztanod 7 kg-t vagy 98-ra. Írd meg az eredményt. A fogyi hatásossága (ha be tudsz tartani valamit belőle), és a verseny eredményed is érdekel...
2019. febr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bátjya kardiózz erősen , a szauna és társai is beválhatnak , de forró fürdő otthon , szobabicaj , taposó stb , csökkentsd a kcal bevitelt .
2019. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Drazicc ***** válasza:
Nem értem, ilyenkor nincs edző aki felkészít és elmondja ezeket a dolgokat?
2019. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!