Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gondolkoztam, hogy elkezdem a...

Gondolkoztam, hogy elkezdem a sima boxot és nagyon nem merek belekezdeni?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok,175 cm magas,70 kg.Gondolkoztam már rég,hogy elkezdem a boxot,hobbiként/profibb szinten.Csak nem nagyon merek belekezdeni,hogy hogyan álljak neki,meg félek,mi lesz az első edzéseken.

Rövidtávon nagyon gyors futó vagyok,hosszú távon is nagyon jól futok,csak a lábam nem bírja,de arra majd gyúrni fogok.A későbbiekben fogok szerintem jelentkezni edzésekre.Szerintetek megéri belekezdeni ?



2019. febr. 3. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hobbiként mindenképp , pro versenyző már nemigazán fog belőled válni , de mindenképp hasznos a box . Mi lenne az első edzéseken , lépések és ütések tanulása , bemelegítés , erősítés ... ... ...
2019. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Nem kell félni. Ha jó helyre mész, akkor segítenek, elmondanak Neked mindent. Először csak menj el és nézz meg egy-két edzést. Viszont ha első látásra nem tetszik, akkor se add fel, mert edzésenként váltózó lehet a téma. Igaz, én mást csinálok, de van, hogy csak erősítés van, máskor küzdelem vagy formagyakorlatok...stb. Meg az lebegjen előtted, hogy van egy célod, amit el akarsz érni. Tenni akarsz az egészségedért, mozogni akarsz. Ez a lényeg. Szóval mindent bele! :)
2019. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a biztatást és a választ :))
2019. febr. 3. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
minden harcművészet és küzdősport érdemes ><
2019. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aikiboxer ***** válasza:
Nagyon szép sport a box, és ne ijedj meg, az olimpiai (amatőr) box nem olyan mészárszék, mint a profi box. Fontos, hogy nagyon jó edzőt keress. Nem vagy pesti véletlenül? Mert akkor tudok jó edzőket ajánlani.
2019. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem fogok megijedni :))

Nem vagyok pesti

2019. febr. 4. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!