Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális, hogy töri a bokámat...

Normális, hogy töri a bokámat a túrabakancs?

Figyelt kérdés
Tavasszal el szeretnék menni az El caminora s ezért a napokban beruháztam egy jobb minőségű túrabakancsra. Az üzletben nagyon kényelmesnek tűnt (legalábbis a többihez képest, amiket felpróbáltam..), viszont most ahogy sétáltam benne ide oda, elkezdte törni a bokámat hátul, nem túl kényelmes. Amúgy nem bőr, hanem szövet bakancs. Nem tudom, hogy ez normális-e, általában a bakancsol az els időben mindenkinek törik a lábát? Vagy az én lábammal van valami, ezért volt a legtöbb bakancs kényelmetlen alapból az üzletben? Megéri "nyúzni" és jobban betörni, vagy ha most az elején nem túl kényelmes, akkor sosem lesz az igazán? Mert akkor inkább visszaviszem és kicseréltetem.

2019. febr. 8. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:

először próbáld ki bakancs zoknival is.

meg nem ártana felpróbálnod 1 számmal nagyobbat.

2019. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oksa, már úton van a zokni, akkor azt megvárom. Alapból nagyobb, 37-es lábam van és 38-asat vettem.
2019. febr. 8. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen bakancs pontosan? Egy túrazokni sokat tud javítani rajta.
2019. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ilyen:

[link]

2019. febr. 11. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen zoknival használtad eddig? Hosszúval ami a szárát felül ér?
2019. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*szárán
2019. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze. Közben egy másik boltban felpróbálgattam még több bakancsot és rájöttem ezzel a mostanival az a gond, hogy túl kemény hátul a bokámnál..a teteje.. találtam pár sokkal puhábbat, vagy olyat, aminek nem egyenes a pereme, hanem van rajta egy ilyen V-bevágás ezáltal nem piszkálja annyira a bokát... Úgyhogy azt hiszem ebből csere lesz. Köszi!
2019. febr. 11. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb ha cseréled.
2019. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!