Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám növelni az...

Hogyan tudnám növelni az erő-állóképességemet aránylag gyorsan a fekvőtámaszban?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

33 éves férfi vagyok, sajnos kissé gyenge állóképességgel.

177 cm magassághoz 80 kiló vagyok, és csak 43 reszketeg szabályos fekvőtámasz megy.

Ezt szeretném kb. 5-6 hónap alatt a duplájára felvinni, azaz 80-90 ismétlést jó lenne egyhuzamban nyár végére teljesítenem.

Erre szeretnék tőletek kérni egy jól bevált programot vagy rutint. Napi szinten végezhető e a fekvőtámasz, ha erő-állóképességről és nem izomnövelésről van szó?


Az izomtömeg számomra nem lényeges, a célom most jelenleg kizárólag az egyhuzamban lenyomott fekvőtámaszaim számának növelése.


Minden tanácsot előre is köszönök!


33/F



2019. febr. 8. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
40-40-40 napi 2-3x ha nehezebben megy/ fáj a könyök 1-3 nap pihi/ guggolás, hazizom, plnakek, esetleg futás, aztán megint 40-40, ha ez simán meg emelni 50 re szépen utánna 60 ra..
2019. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor én minél több fekvőtamaszra mentem minden este lenyomtam 2x a maxot. Kb 2 hónap alatt 35-rol 65-re ugrott a max.
2019. márc. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindkettőtöknek, különösen az utolsó válaszolónak!
2019. márc. 10. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!