Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csak itthon van lehetőségem...

Ha csak itthon van lehetőségem mozgásra, honnan tudhatom, hogy elég-e, hatékony-e, amit csinálok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy hozzáértő, honnan tudhatom, megfelelőek-e maguk a gyakorlatok, az intenzitás, az ismétlésszám, stb, és hogy mennyi idő alatt látszik meg?

2019. febr. 12. 17:33
 1/2 anonim válasza:

Ezt így nem tudom. De azt igen, hogy nekem 4 hónap után kezdett látszani az edzőtermi edzés + futás.

/22Nő/

2019. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sportember11 ***** válasza:

A tested a saját konditermed. Saját testsúlyos gyakorlatokkal teljes értékűen ki tudod edzeni magad, akár otthon is. Nem kell hozzá semmilyen eszköz, csak kb 2x2m szabad hely, és az elhatározásod.


Az edzések hatékonyságát több mindenen le tudod mérni. A jó edzést elégedetten és fáradtan kell befejezned. Ha most kezded a mozgást, akkor nem érdemes túlhajtanod magad, mert úgy nehéz lesz fenntartani a motivációt. Figyelj a fokozatosságra.


Itt találsz egy blogbejegyzés arról a rendszerről, amit direkt erre találtak ki és benne van,hogyan kezd el az otthoni edzést: [link]

2019. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!