Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futás fogyaszt vagy izmosít...

A futás fogyaszt vagy izmosít is? + futás mellett lehet még edzeni? (nem olyan durván)

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni futni, de csak fogyni szeretnék nem pedig izmosítani, mert már így is elég izmos lenne a combon. +hogyha futnék akkor mellette lehet pl fenékre edzeni? Vagy pl hasra? (Combra meg mindig nem szeretnék..) vagy ez nem befolyásolja egymást?

2019. febr. 16. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet.


Hogy edzel úgy fenékre hogy combra nem?

2019. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát utána már rájöttem, hogy ez nem lehetséges.
2019. febr. 16. 22:20
 3/5 anonim válasza:
Futás mellett szerintem kell az erősítés mindenképp. Ez lehet bármilyen, kar, has, láb (esetedben hanyagolható). Nézhetsz a neten ilyen tornázós videókat vagy van a Nikenak egy alkalmazása az NTC (Nike Training Club). Ha erősítész jobban fog menni egy idő után a futás is. És úszás is teljesen jó erősítésnek. Ha fogyni szeretnél csökkentsd a cukor és szénhidrát bevitelt. Ha futsz szükséged van fehérjére, húst nyugodtan egyél. Próbálj ki ilyen ételeket. És a futás egyébként jó fogyásra is. Sok sikert!
2019. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kell is.

Alsó végtag alap, de szerintem hát és has is.

Ég és föld a különbség megfelelő izomzattal és anélkül.

2019. febr. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😊
2019. febr. 17. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!