Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a mai E-Sport jelenségről?

Figyelt kérdés
Sportnak számítjátok, esetleg abszolút ellenzitek?
2019. febr. 19. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem különb mint a foci. Az is csak játék. De egyikkel sincs bajom. Szótári megfogalmazás szerint sportnak minősül. Mért ellenezném?? Senki nem erölteti rám, hogy nézzem, támogassam vagy részt vegyek benne.
2019. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha csak a szem, agy és újak edződés szempontból nézzük a dolgot, akkor lehet sportnak tekinteni!


Amíg mozog valamilyen testrészed, már sportnak tekinthető!:)

2019. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, ha a sakk is sport akkor az e sportra is rá lehet fogni. Szerintem ez csak a boldogtalan embereket zavarja, akiknek minden fáj. Akik ilyen eseményeken részt vesznek azok az adott játékban kiemelkedőt nyujtanak és sok időt és energiát fektetnek bele, amit én is ugyanúgy megteszek nap mint nap, mégis béna hobby gamer vagyok, mert nincsenek olyan készségeim. Megvan az e sportra az igény is, hiszen ahányszor láttam egy ilyet, mindig nagy tömegek gyültek össze és tv előtt ülve is jó volt nézni. Nekem nem kevésbé szórakoztató mint egy bármilyen másik sportot nézni, sőt pl egy focimeccsnél sokkal nagyobb az esélye hogy végigülöm aztán még csak gólhelyzet se lesz látható, mig egy call of duty bajnokságban folyamatos a pörgés.

Tehát én szeretem, ha nem szeretném akkor se ellenezném hanem nem nézném. Kíváncsi vagyok hogy ki az aki ellenzi és milyen indokkal :)

2019. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fasság. Egy qrva játékgép az, semmi sport nincs a közelében, inkább orvosi beutaló a szemészetre, reumatológiára, pszichiátriára.
2019. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkabb az szorul kezelésre aki igy reagál egy tök értelmes kérdésre és lepontozza a begyöpösödött véleményével szemben állókat. Biztos nyomorult boldogtalan életed van.
2019. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!